Hakkımızda

     Ankara Koltuk Döşeme Tamir hedeflerini gerçekleştirmek ve mobilya tamir sektörüne yenilikçi, farklı, kaliteli bir bakış getirmek için Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu tecrübesi ile sizlere dünden bugüne kaliteli hizmet sunarak her daim yanınızda yer alan firmamız gün geçtikçe siz değerli müşterileri ile birlikte büyür.

     Koltuk, döşeme tamir ve mobilya sektörü içerisinde kurulduğu ilk günden bu yana ulaştığı başarılar ve memnun müşteri portföyü ile birlikte faaliyetlerini sürdüren Ankara Koltuk Döşeme Tamir yaptığı işleri maksimum kalite ile sunar ve mevcut mobilyalarınızın tamiratını en iyi şekilde gerçekleştirir.

     Ankara’da kurulduğu ilk günden bu yana yaptığı işin değer, önem ve bilincine sahip olan Ankara Koltuk Döşeme Tamir müşteri portföyünü de uzun soluklu ilişkiler ve memnuniyet temelli oluşturmaktadır. Sizlere birçok mobilyanın tamirat alanında hizmet sunan ve her zaman müşteri memnuniyetini yakalayan Ankara Koltuk Döşeme Tamir sektördeki ilk zamanlarından bugüne değin çözüm ortağı olmanın haklı gururu ile hizmet sunmaktadır. Çalışma ekibini ve ustalarını da bu düşünce doğrultusunda geliştirerek, alanında uzman ve tecrübe sahibi kişiler ile çalışan firmamız sektöre büyük katkılar sunarak büyüme göstermiştir.  

     Ankara Koltuk Döşeme Tamir kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibi ile sizlere kaliteli ve üst düzey hizmet sağlar.  Uzun yıllar boyu mobilya tamiri hizmeti veren ve siz değerli müşterilerinin mobilyalarının hasarlarını gidererek her daim çözüm ortağı olarak yanınızda yer alan firmamız birçok hizmet sunar.

     Ankara Koltuk Döşeme Tamir, mobilya tamiri hizmetini mobilyanın muhteviyatına uygun şekilde gerçekleştirmekte ve bu nedenle kendi sektöründe fark yaratmaktadır. Firmamızın ustaları tamiratı yapılacak ya da yenilenecek olan mobilyanın ilk olarak hasar tespitini yapmakta ve mobilyanın doğal görünümünün kaybolmasına izin vermeden eski haline dönüşünü sağlamaktadır.

 
Bizler Ankara Koltuk Döşeme Tamir ailesi olarak mobilya ve tamirat sektörü içerisinde sahip olduğumuz yol arkadaşlığı, çözüm ortaklığı ve oluşturduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ile sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmekten kıvanç duyarız.


Saygılarımızla,
Ankara Koltuk Döşeme Tamir